Domů » Kontakt

Kontakt

Právní poradna pro řidiče ZDARMA

Naši právní poradnu pro řidiče využijte zejména když vám hrozí:

  • Zákaz řízení za vážný přestupek (zákaz řízení obvykle na 6-12 měsíců),
  • Vybodování (tj. zákaz řízení vždy na 12 měsíců).
  • Trestný čin způsobený při řízení motorového vozidlo (až odnětí svobody).
  • Jiná situace spojená s dopravními přestupky a řízením motorových vozidel.

Oslovte nás pomocí některého z kontaktů uvedených níže.

Děkujeme za Vaši zprávu. Co nejříve Vás budeme kontaktovat.
Vaše zpráva nebyla odeslána. Zkontrolujte, zda máte vyplněné všechny pole.

Autor webu

Jmenuji se Petr Pavelka. Po studiu na Univerzitě Palackého v Olomouci jsem 25 let pracoval jako správní úředník na odboru dopravních přestupků na krajském úřadu. Má náplň práce zahrnovala zejména řešení dopravních přestupků a deliktů řidičů z pozice nezávislého rozhodovacího správního orgánu. Svému přesvědčení, že někteří lidé na cestu prostě nepatří, jsem zasvětil celý svůj profesní život.

V posledních letech se však řidiči stali jen dojnou krávou pro města a obce a dále jsem nebyl schopen v této práci pokračovat. Po zralé úvaze jsem se rozhodl přejít na druhou stranu. a pomáhat řidičům, kteří se dostali do nerovného boje s úřednickým aparátem. Aparátem, jehož smyslem existence již není ochrana slušných řidičů, ale vybírání pokut a zabavování řidičských průkazů.

Proto jsem založil tento web, kde zdarma poskytuji rady řidičům. Dozvíte se, jak má policie nebo správní orgán správně postupovat a jak rozpoznat zda nejste obětí úřednické šikany. Naučíme vás správně se rozhodnout, kdy je vhodné mávnout rukou a nepouštět se do zbytečného boje s úředníkem. A naopak, kdy je správné se bránit a jak postupovat, aby nedošlo k právnímu nabytí navrhovaného trestu (např. zákaz řízení nebo vysoká pokuta).

Poskytované informace (na webu, emailem či telefonicky) jsou bezplatné. Pokud budete chtít svou situaci aktivně řešit, ale nechcete celým procesem procházet sami, i zde vám pomohu. Předám vám kontakty na schopné advokáty, které jsem za dobu svého působení na krajském odvolacím orgánu osobně potkával. Tito zkušení právníci pravidelně vyhrávají spory pro své klienty, proto je vám mohu doporučit s čistým svědomím.

Přeji Vám všem šťastnou cestu bez nehod, pokut a bodů

Mgr. Petr Pavelka

Zpět na Úvodní stránku